Únor 2010

Vyhrajeme nad Rusama?

21. února 2010 v 21:46 | Snitch (LIBE-girl) |  ZOH Vancouver 2010
Bohužel jsem neměla čas na napsání reportáží pro minulé zápasy, ale teˇse to pokusím vynahradit =)
Takže, dneska budeme bojovat o přímí postup do čtvrtfinále, což nám může zajistit jen jediný bod, takže stačí hrát v základní hrací době vyrovnaně s Rusy. Když jsem tohle psala, byl stav vyrovnaný 1:1 (Malkin, Plekanec) a já jen doufala, že to Rusákům pěkně nandáme! =) Tak sledujte pozorně a držte klukům palce, ať to dobře dopadne! =)

První zlato máme doma! A to jenom díky Martině Sáblíkové!

15. února 2010 v 12:31 | Snitch (LIBE-girl) |  ZOH Vancouver 2010
První medaile a hned zlatá! Včera jsem sledovala rychlobruslení na 3000 m a byla jsem napjatá jako kšandy. Sice u první poloviny jsem skoro usínala, jelikož ta trať je dlouhá a Martina jela až v druhé polovině, ale do těch dvanácti jsem vydržela. =) No, takže u nás doma jsem samosebou Martině drželi palce a povzbuzovali ji z našeho obýváku a po její vydařené jízdě jsme s tátou byli pěkně nervozní, ale zbytečně. ZLATO JE DOMA!

(Článek pod fotkou a fotka = http://ceskatelevize.cz)
Novák dostál svému slibu, dovedl Sáblíkovou k olympijské medaili

Skoky na středním můstku vyhrál Ammann, Koudelka byl dvanáctý

13. února 2010 v 22:20 | Snitch (LIBE-girl) |  ZOH Vancouver 2010
Vancouver - Premiérovým olympijským vítězem na hrách ve Vancouveru se stal švýcarský skokan na lyžích Simon Ammann. Dnes vyhrál soutěž na středním můstku a získal svoji třetí zlatou olympijskou medaili v kariéře. Za ním se seřadili Polák Adam Malysz a Rakušan Gregor Schlierenzauer. Nejlepším z českých závodníků byl dvanáctý Roman Koudelka, o dvě příčky horší byl Jakub Janda.

Můj názor: Kluci začali suprově, ale pak si to pohnojili, no snad budou mít štěstí na velkém můstku.


free counters